Regulated by RICS


Het team van Hofstede cs Milieuadviseurs

Hofstede cs Milieuadviseurs adviseert en assisteert de professionele vastgoedwereld. We staan bekend als dé steunpilaar op het gebied van asbest en bodemkwaliteit. Oppervlakte bepalingen en bouwkundige inspecties van gebouwen kunnen wij voor u verzorgen. Door onze vakbekwaamheid en expertise zijn wij in staat om u veel zorgen uit handen te nemen. We staan bekend om onze integriteit, eerlijkheid en betrouwbaarheid. Wij werken pragmatisch, snel en discreet.

Bij Hofstede cs Milieuadviseurs staat er een team specialisten voor u klaar.


Hein de Natris
Hein de Natris
Adviseur Bodem
hein@hofstedeadvies.nl
06 - 54 78 26 99
Ruben  Breuls
Ruben Breuls
Adviseur Asbest & Bodem
ruben@hofstedeadvies.nl
06 - 34 49 15 43
Jelle  Boere
Jelle Boere
Adviseur Asbest en Bouw
jelle@hofstedeadvies.nl
06 - 34 94 05 29
Mirjam  Visser
Mirjam Visser
Administratie
administratie@hofstedeadvies.nl
06-52 31 84 03
Stephan van Doorn
Stephan van Doorn
Adviseur Asbest
stephan@hofstedeadvies.nl
06 - 52 31 85 29
Lex  Dol
Lex Dol
Adviseur Asbest
lex@hofstedeadvies.nl
06 - 15 09 46 48
Hans  Hofstede
Hans Hofstede
Adviseur Bodem
hans@hofstedeadvies.nl
06 - 27 00 12 12
Marion  Miltenburg
Marion Miltenburg
Adviseur Bodem
marion@hofstedeadvies.nl
06 - 47 78 62 03
Mark  Leedekerken
Mark Leedekerken
Adviseur Asbest
mark@hofstedeadvies.nl
06 - 28 83 76 44
Robbert van der Laarse
Robbert van der Laarse
Adviseur Asbest en Bouw
robbert@hofstedeadvies.nl
06 - 46 37 85 45
Aartie  Nanda
Aartie Nanda
Office Manager
aartie@hofstedeadvies.nl
06 - 46 92 32 32
Erik  Pit
Erik Pit
Adviseur Asbest en Bodem
erik@hofstedeadvies.nl
06 - 52 32 31 21